środa, 08 marzec 2017 17:21

Jak spersonalizować smartfon z androidem?Użytkowniku telefonu opartego na systemie android – czy wiedziałeś, że możesz zmienić go nie do poznania?Niestety nie każdy ma świadomość, że istnieje możliwość całkowitej zmiany wyglądu tego, co widzimy po odblokowaniu urządzenia. Aplikacje temu przeznaczone nie są tak popularne jak np. te służące obróbce zdjęć. W poniższym artykule prezentujemy top 3 aplikacji, dzięki którym spersonalizujesz swój system.
Google Now Launcher


To jedna z najprostszych i najbardziej intuicyjnych aplikacji. Czym w skrócie jest Google Now Launcher? Jest to dokładnie ten sam ekran główny, jaki widzimy na androidzie. Został on udostępniony jako osobna aplikacja w dostępnym dla wszystkich sklepie play, aby użytkownicy urządzeń opierających się na innym systemie także mogli zobaczyć jak wygląda obcy dla nich system.Action Launcher 3

Trójka umieszczona w nazwie sugeruje, że jest to ulepszona wersja wcześniej powstałej aplikacji. Co się zmieniło? Dodany został Auto Theme, którego zadaniem jest dobieranie kolorów ekranu głównego w taki sposób, by idealnie zgrywały się z aktualnie ustawioną na telefonie tapetą. Aplikacja ta oferuje również alfabetyczną listę aplikacji wysuwaną z lewej strony ekranu. Dzięki niej w kilka sekund znajdziesz i uruchomisz appkę, której szukasz.Facets
Do czego służy aplikacja Facets? Jej głównym celem jest zbieranie wszystkich grafik powstałych podczas trwania projektu „codziennie nowy obraz” autorstwa Australijczyka – Justina Mallera. Na dostępnych w aplikacji grafikach można dostrzec abstrakcyjne kształty w wyjątkowy sposób odtwarzające rzeczywistość. Aplikacja niestety nie jest darmowa ale po zakupieniu jej otrzymasz ponad 365 oryginalnych grafik do wykorzystania w telefonie, których z całą pewnością niejeden Ci pozazdrości.
Zadbaj nie tylko o wnętrzePo spersonalizowaniu swojego smartfona zadbaj także o to co na zewnątrz. Możesz zakupić ciekawy case na telefon wyrażający Ciebie i Twój styl. Ładna obudowa nie tylko doda charakteru urządzeniu ale również będzie stanowić swego rodzaju zabezpieczenie.

Może się jednak zdarzyć, że pomimo nałożenia na smartfon obudowy lub futerału i tak niezbyt dobrze zniesie od upadek z wysokości czy kontakt z substancją ciekłą. Warto wcześniej przewidzieć tego typu sytuacje i ustrzec się przed nieplanowanymi wydatkami związanymi z usuwaniem powstałych uszkodzeń. 

Wystarczy wykupić ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków dedykowane smartfonom (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance), z którego otrzymamy środki pokrywające koszt ewentualnej naprawy. Taka inwestycja uchroni Cię przed wydawaniem dużo większych kwot w przyszłości.

MATERIAŁ PR

Przeczytano 1149 razy